مرتضی ترابی در مسابقات اسنوکر کیواسکول تایلند۲۰۲۲

مرتضی ترابی morteza torabi Qschool2022

مرتضی ترابی در مسابقات اسنوکر کیواسکول تایلند2022.

مسابقات اسنوکر کیواسکول2022 برای اولین بار در آسیا و به میزبانی کشور تایلند برگزار شد. نفرات برتر این مسابقات جواز حضور در تور اسنوکر حرفه ای ها را بدست می آورند. تا پیش از این مسابقات موسوم به کیواسکول Qschool فقط در بریتانیا(انگلیس) برگزار میشد.

مرتضی ترابی در مسابقات اسنوکر کیواسکول تایلند2022 بهمراه چند نماینده از ایران در این مسابقات شرکت کرد و تا مرحله ی 16نفر پایانی پیش رفت. وی بعد از پیروزی بر نمایندگان کشور مغولستان، به مصاف دچاوات پوم جائنگ بازیکن مطرح تایلندی که سابقه ی حضور در تور حرفه ای ها را دارد رفت و نتیجه را به این بازیکن با تجربه واگذار کرد.

به گفته ی صاحب نظران ایرانی عملکرد وی در بین نمایندگان ایرانی مناسب بود.

از نکات جالب توجه در حاشیه ی مسابقات کیواسکول تایلند این بود که گزارشگر ویژه تایلندی در حین گزارش های خود لقب مارک سلبی ایرانی را به مرتضی ترابی میداد. در توضیح آن سبک بازی، ضربات سیفتی، صبوری، جنگجو بودن و حتی وضعیت ظاهری مرتضی ترابی را شبیه به مارک سلبی میدانست.

در پایان این مسابقات محمد آسف و اسجد اقبال از پاکستان، یک بازیکن هندی که در مرحله ی 1/8 نهایی از سد احسان حیدری نژاد دیگر بازیکن ایرانی گدشته بود، و دچاوات پوم جائنگ از تایلند با فینالیست شدن تور کارت 2ساله ی حرفه ای های اسنوکر را بدست آوردند.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *